Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz][MineZ][Post-Apokaliptyczny Swiat][Inwazja Zombie][Level-Hard][OtherDrop][Krew][Survival]


W357U

Zagracie?  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagracie?

    • Tak zagram na tym serwerze.
    • Wol? ?eby? zrobi? skyblocka!
    • Ja wol? RPG!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pn3n.png



"THE LAST OF MINE"


Jest to serwer wzorowany na grze "The Last Of Us"


Spawn jest 'zniszczony przez zombie' i naszym głównym zadaniem jest ocalić ludzkość


Zombie w dzień się nie palą.


i respią się tylko i wyłącznie zombie


( ale świnki kurczaki, owce itp się respią ) .


'Fundusz Ochrony Pańśtwa" płaci nam


za zabicie jednego zombiaka od 5 tysięcy do 10.


na serwerze możemy również korzystać ze sklepu


pod /warp sklep (ceny około 100k za stack, zależy co chcemy kupić, ceny są bardzo wysokie dlatego że brakuje jedzenia i ludzi. )


Budujemy tylko poza miastem. PvP jest też poza miastem.


Szansa na drop ze stone


(z rud nic nie wypada oprócz z rud węgla.):


diament: 0.5%


szmaragd: 0.5%


złoto 1.5%


żelazo 2%


REKRUTACJA NA MODÓW ON


wzór podania :


wiek:


imie:


w ilu procentach znam komendy:


gg:



PLANOWANY START 8 WRZEŚNIA 16:30


  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

pre-orderowany vip? haha dobre. To brzmi jak wyciaganie pieniedzy za cos czego jeszcze nie ma i nie wiadomo czy bedzie.

@up serwer napewno wystartuje i to nie jest zwykły vip tylko taki jakby supervip za cene niższą niż zwykły vip bo to preorder.

Opublikowano

Ale czy będą pistolety nowe bronie czy normalnie gildie i kill zombiaków :D

0,50,100,200,300,500,600,750,900,1000,1200,1500,2000


 


NPPr


 


Ponieważ na post trzeba sobie zasłużyć

Opublikowano

wiek:14

 

imie:Dawid

 

w ilu procentach znam komendy:85%

 

gg:48375857

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

Chcecie żeby serwer powstał? napiszcie podspodem

tak/nie

2 głosy na tak = serwer powstaje 8 września

2 głosy na nie = nie powstaje

Opublikowano

UWAGA WAŻNA WIADOMOŚĆ!

na serwerze dodano 7 nowych broni!

są to miedzy innymi:

Deagle

DoubleBArrel

L118a

LAW

M16

MachineGun

Spas12

Aktualnie pracujemy nad autorskim texturepackiem żeby dobrze odwzorować te bronie.

PS nie trzeba bedzie pobierac zadnych modow oprocz texture packa

Opublikowano

@up widzę że nie czytasz postów...

to jest zapowiedź



PS:

jeśli chcecie być na bieżąco z informacjami to zapraszam

down

Opublikowano

UWAGA Konkurs!

Konkurs polega na tym że musisz zlajkować tego oto fanpage'a:

 

Napisać w komentarzu pod postem o konkursie :

"Biorę udzial i numerek np 35 do liczby 100"

I dnia 7 września zostanie przeprowadzone losowanie i ten kto podał prawidłowy numerek, dostanie supervipa na serwerze " The Last Of Mine "

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...